Укладення договору із резидентами ЄС (продовження)

2511
ukraina-evrosoyuz-prapor-500x500
ukraina-evrosoyuz-prapor-500x500

Укладення договору із резидентами ЄС (продовження) 

до статті, що вказана нижче

Не залежно право якої країни було вибрано в договорі, проте, щоб у вітчизняного банку не виникло питань та заперечень, потрібно зазанчити наступні умови (відповідно до Положення № 201).

1. Назва, номер договору, дата та місце укладення .

2. Повну офіційну назву сторін, країну їх знаходження (реєстрації), скорочене визнечення сторін як контрагентів (покупець, продавець), особа від імені якої укладається договір, найменування документів, якими керувалися контрагенти під час укладання договору (установчі документи, довіреність).

3. Предмет договору (точне описання, що буде постачатись).

4. Кількість та якість товар (робіт, послуг).

5. Умови постачання (перевізник, вид транспорту, умови поставки за правилами Інкотермс).

6. Ціна, загальна вартість договору, валюта розрахунків.

7.  Умови платежів.

8. Умови приймання-здавання (постачання) товару (робіт, послуг).

9. Упаковка та маркування (це важливий розділ договору, так як в країнах ЄС є особливі умови постачання до деяких товарів, тут можна ознайомитись з даними специфічними умовами — www.exporthelp.europa.eu).

 

 


Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/audithel/audit-helper.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: A non-numeric value encountered in /home/audithel/audit-helper.com.ua/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997