Нова форма декларації з акцизного податку

1985

З жовтня 2019 року Декларацію з акцизного податку потрібно подавати за новою формою!

Тобто за вересень 2019 року вже будемо звітувати за новою формою. Зміни до форми Декларації викликані приведення її у відповідність до змін законодавства, що вступили в дію з 1 липня 2019 року.

До Декларації було додано нові додатки, в т.ч. для відобрадення показників з реалізації спирту етилового (Додаток 1-2) та для розрахунку акцизного податку з транспортних засобів (Додаток 1-3).

Зазнали змін і Додатки 1 та 1-1 для платників акцизного полатку з реалізації спирту етилового.

Заповнення Додатку 1-1 для оптових продавців пального та зберігачів спростили. Відтепер потрібно деталізувати операції за місцями зберігання, але не потрібно деталізувати за видами операцій (релизація неплатнику, власне споживання і т.п.).

Посилання на змінений Наказ № 14 від 23.01.2015 Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку.

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь до нас у Telegram, @ua_buh  — це Чат бухгалтерів України!


Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/audithel/audit-helper.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: A non-numeric value encountered in /home/audithel/audit-helper.com.ua/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997